Умови повернення товару

Повернення і обмін товарів належної або неналежної якості здійснюється відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Умови повернення товару належної якості. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» покупець має право повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за якихось причин і якщо він не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. Обов'язково зв'яжіться з менеджером за нашими телефонами.

Умови повернення товару неналежної якості. Якщо покупець отримав товар неналежної якості (брак), він може повернути товар, обміняти товар на аналогічний без браку або, за погодженням, отримати знижку на бракований товар. Надішліть нам на пошту kartina-strazamy@ukr.net. опис проблеми.

 

Будьте готовими надати фото браку. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.  Товари, виготовлені за індивідуальними замовленнями, поверненню і обміну не підлягає Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 1991 р № 216 .

Повернення або обмін товару можливий протягом 14 днів з моменту отримання товару у компанії перевізника. Поштові витрати на доставку повернення товару належної якості оплачує покупець (замовник).